Nederlandse Algemene Danssport Bond
header_wdsfheader-noc-nsfheader-vooruitgang

Wedstrijden 2018

Beste (aspirant) organisatoren, Volgens het organisatorenreglement dienen de aanvragen voor 2018 voor… […]

lees meer alle berichten

Talentenstatussen 2017

In samenwerking met NOC*NSF heeft de NADB, net zoals elke sportbond, talentprofielen opgesteld. Belangrijk doel is om op landelijk niveau… […]

lees meer alle berichten

Volgorde Timetables

Naar aanleiding van signalen vanuit het seniorenveld heeft de NADB onderzocht hoe het opstellen van de timetables kan worden verbeterd. […]

lees meer alle berichten

Ambassadeurs

Het bestuur van de NADB heeft op 3 januari 2017 zes nieuwe Ambassadeurs benoemd. Zes Ambassadeurs zijn herbenoemd, allen voor… […]

lees meer alle berichten

Danspassen 2017

De danspassen 2017 voor dansers kunnen worden opgehaald bij… […]

lees meer alle berichten

Reglementen 2017

De volgende reglementen hebben een update gehad voor 2017: […]

lees meer alle berichten

DSV Dance Impression 3e op WK Formatie Standaard!

Wat zijn wij trots op DSV Dance Impression die tijdens het WK Formatie Standaard in Hongarije op 4 december 2016 op een fantastische 3e plaats eindigde!

 

 

Van harte gefeliciteerd met dit prachtresultaat!

Nederlandse Kampioenschappen Formatie/Showdance & BeNe kampioenen


Nederlands Kampioen 2016 – Formatie Standaard: Dance Impression
formsta

 

Nederlands Kampioen 2016 – Formatie Latin: Dance Impression

formla

 

Nederlands Kampioen 2016 – Professional Standaard Showdance: Hem Spilker & Leonie Bornemans

sdpr

 

Nederlands Kampioen 2016 – Adults Standaard Showdance: Glenn Feddema & Maite Verheyden

sdad

 

BeNe Kampioenen Almere 2016

Juveniles 1 ST & LA
Teun Drouen & Antonia Curseu (NL)
   Adults ST
Ciccio Pecoraro & Jasmijn van Jole (NL)
Juveniles 2 ST & LA
Ryan van Berlo & Isabella Huiben (NL)
   Adults LA
Giuseppe Dell’aria & Irina Perez Lopez (BE)
Junioren A ST
Nikita Lukashou & Sandrina Cruijsberg (NL)
Adults 10-dans
Glenn Feddema & Maité Verheyden (NL)
Patrizio Pirola & Nienke Wichers (NL)
Junioren A LA
Sjoerd van Rijn & Jordan Koene (NL)
Senioren 1 ST
Sander Egges & Iris Busscher (NL)
Junioren 10-dans
Nikita Lukashou & Sandrina Cruijsberg (NL)
Senioren 2 ST
Ronny & Anne Romijn (NL)
Youth A ST
Dennis Teirlinck & Rozetta Kats (NL)
Senioren 3 ST
Rob & Charlotte Neuhaus (NL)
Youth A LA
Dennis Teirlinck & Rozetta Kats (NL)
Senioren 4 ST
Jaap & Marianne Willemstein (NL)
Youth A 10-dans
Dennis Teirlinck & Rozetta Kats (NL)
Senioren 1 LA
Michael Horstman & Denise Heller (BE)
Under 21 ST
Dennis Teirlinck & Rozetta Kats (NL)
Senioren 2 LA
Mark van Breda & Anita Bosmans (BE)
Under 21 LA
Thomas Taga & Lotte Verwerft (BE)
Professionals ST
Jan Willem Mostert & Kendra Kraus (NL)
Under 21 10-dans

Dennis Teirlinck & Rozetta Kats (NL)

Professionals LA

Frank Zegels & Laura Jottay (NL)