Nederlandse Algemene Danssport Bond
header-noc-nsfheader-vooruitgangheader_wdsf

Sportcongres #2 2019

Sportcongres #2 van 2019 met Ton Greten te Helmond bij Dansschool Reniers. Geef je op voor 25 augustus…..

lees meer alle berichten

Opgeleid worden ?

Wil jij door de NADB opgeleid worden tot …..

lees meer alle berichten

Huidige Kampioenen

Het NK zit er alweer op, hieronder een overzicht van de finalisten van de officiële NK wedstrijden.

Paren van harte gefeliciteerd!​

Professionals Standaard

  1. Ciccio Pecoraro & Jasmijn van Jole
Professionals Latin

  1. Frank Zegels & Laura Zegels-Jottay

 

 
  Hoofdklasse Adults Standaard

  1. Wesley van Riel & Patricia Bach
  2. Jody Schoonus & Kim de Haan
  3. Glenn Feddema & Valerija Mishel Petruna
  4. Joost Findhammer & Sina Sawall
  5. Oskar Hemmelmayer & Rozetta Katz
  6. Stefan & Eline Cloudt
Hoofdklasse Adults Latin

  1. Glenn Feddema & Valerija Mishel Petruna
  2. Andras Koops & Laura van der Galiën
  3. Zef Orbons & Claudia van der Helm
  4. Lukas Piekarski & Larissa Sneek
  5. Oskar Hemmelmayer & Rozetta Katz
  6. Silvano Rojnik & Sydney van Dongen
 
Hoofdklasse Adults 10 Dans

  1. Glenn Feddema & Maïté Verheyden
  2. Sjoerd van Rijn & Jordan Koene
  3. Nikita Lukashou & Sandrina Cruisberg
  4. Stefan & Eline Cloudt
  5. Jamie & Lesley Groeneveld
  6. Rob Versteeg & Lotte Groeneboom
 Under 21 & Youth Standaard 

  1. Sjoerd van Rijn & Jordan Koene
  2. Nikita Lukashou & Sandrina Cruijsberg
  3. Dyon Conijn & Heleen Beems
  4. Arthur & Pauline Harmelink
   Under 21 & Youth Latin

  1. Nikita Lukashou & Sandrina Cruijsberg
  2. Sjoerd van Rijn & Jordan Koene

 

   Under 21 & Youth 10 Dans

  1. Sjoerd van Rijn & Jordan Koene
  2. Nikita Lukashou & Sandrina Cruijsberg
Junioren Standaard

  1. Ryan van Berlo & Isabelle Huiban
  2. Christian Sayers & Melanie Sorokina
  3. Zende Verberne & Kyra van Horssen
  4. Jayden & Anaiky van Veghel

 

Junioren Latin & 10 Dans 

  1. Christian Sayers & Melanie Sorokina
  2. Ryan van Berlo & Isabelle Huiban
  3. Jayden & Anaiky van Veghel
Hoofdklasse Senioren 1 Standaard

  1. Sietse de Ridder & Marielle Leonuppen
  2. Osman & Renate Challaby
  3. Sander Egges & Iris Büsscher
  4. Erik Snijders & Femke Adriaans
  5. Jeroen Ricken & Heleen Büsscher
  6. Berry de Groot & Rebecca Kannekens
   

Hoofdklasse Senioren 1 Latin

  1. Pascal Recca & Natalia Tolkacheva
  2. Mark-Anthony van Amstel & Patricia Kleppe
  3. Richard & Joan Toorenend
Hoofdklasse Senioren 2 Standaard

  1. René Ewals & Ymke Lemmens
  2. Roderick Mennens & Ruth van de Moesdijk
  3. Evert Diepenveen & Margriet van Tuil
  4. Peter Aubel & Ira Koval
  5. Martin & Jacqueline Hofmeijer
  6. Ronny & Anita ten Have
   Hoofdklasse Senioren 2 Latin

  1. Mark-Anthony van Amstel & Patricia Kleppe

 

Hoofdklasse Senioren 3 Standaard

  1. Rob & Charlotte Neuhaus
  2. Bertus & Carla Vesper
  3. Jos & Anneloes Wollersheim
  4. Jos Spanjer & Ingrid Zoontjes
  5. Jan Brummer & Joke Westerlaken
  6. Stefan & Jose Doodkorte
 
  Hoofdklasse Senioren 4 Standaard

  1. Ad & Truus Cuijpers
  2. Rudi & Lenie Landman
  3. Jaap & Marianne Willemsteijn
  4. Cor & Hannie Zeeman
  5. Ton & Lia Klaassen
  6. Rene Renckens & Trudeke Renckens
  1. Melle Borst & Maartje Smit
  2. Randy van Berlo & Diana Spyridzionak
  3. Ryan van Veghel & Chloë van Woerkom
Juveniles 1 Standaard
 

 Juveniles I Latin

  1. Melle Borst & Maartje Smit
  2. Philip Yermalayeu & Alexandra Voitishchuk
  3. Colin Aguiar & Charlaine van Klaveren
  4. Randy van Berlo & Diana Spyridzionak
  5. Ryan van Veghel & Chloë van Woerkom
  1. Teun Drouen & Antonia Curseu
  2. Thymen Kuipers & Nadia Schilte
  3. Leon ten Brink & Eseniya Berdnikova
  4. Daniel Rousanovski & Viktoria Buell
  5. Matvii Onikiyenko & Arina Kadzhoyan
  6. Tijmofii Onikiyenko & Aleksiya Berdnikova

 

Juveniles II Standaard

Juveniles II Latin

  1. Teun Drouen & Antonia Curseu
  2. Thymen Kuipers & Nadia Schilte
  3. Daniel Rousanovski & Viktoria Buell
  4. Leon ten Brink & Eseniya Berdnikova
  5. Matvii Onikiyenko & Arina Kadzhoyan
  6. Glenn de Groot & Emy Pijsel
  1. Double V
Formatie Latin

Formatie Standaard

1. DSV Sway of Life

 

  1. Jamie Groeneveld & Lesley Groeneveld
  2. Remy Kabel & Ilona Schooneveld
Adults Latin Show Dance

Adults Standaard Show Dance

  1. Erik Fiktorie & Désirée Fiktorie-Smits
  2. Marc Valkier & Karen van den Bergh-Valkier
  3. Tim Bosman & Désirée Bosman

 

  1. Jan Willem Mostert & Kendra Kraus
  2. Roeland Schelfhout & Fauve Schelfhout

 

 PD Standaard Showdance

 

 

Ranking Kampioenen 2018

 

Professional Division Standaard Jan Willem Mostert en Kendra Kraus
Professional Division Standaard Frank Zegels en Laura Zegels-Jottay
Adults Standaard Wesley van Riel en Patricia Bach
Adults Latin Lukasz Piekarski en Larissa Sneek
Adults 10 Dans Stefan en Eline Cloudt
Under 21 Standaard Sjoerd van Rijn en Jordan Koene
Under 21 Latin Sjoerd van Rijn en Jordan Koene
Under 21 10 Dans  Sjoerd van Rijn en Jordan Koene
Youth Standaard Sjoerd van Rijn en Jordan Koene
Youth Latin Sjoerd van Rijn en Jordan Koene
Youth 10 Dans Sjoerd van Rijn en Jordan Koene
Junior Standaard Arthur en Pauline Harmelink
Junior Latin Ryan van Berlo en Isabelle Huiban
Junior 10 Dans Ryan van Berlo en Isabelle Huiban
Senioren 1 Standaard Sander Egges en Iris Busscher
Senioren 2 Standaard Ronny en Anne Romijn
Senioren 3 Standaard Rob en Charlotte Neuhaus
Senioren 4 Standaard Bram en Ans Stelling
Senioren 1 Latin Pascal Recca en Natalia Tolkacheva
Senioren 2 Latin Ron Kosterman en Hanneke Klein
Formatie Standaard DSV Dance Impression
Formatie Latin Double V