Nederlandse Algemene Danssport Bond
header_wdsfheader-vooruitgangheader-noc-nsf

Kwalificatie Showdance

Een belangrijk bericht van de Topsportcommissie m.b.t. WDSF Titelwedstrijden Showdance: […]

lees meer alle berichten

Bondsraad 18 juni 2017

Op zondag 18 juni 2017 vindt de volgende bondsraadsvergadering plaats. […]

lees meer alle berichten

Uitslag verkiezingen

Het aantal uitgebrachte geldige stemmen in de 2 stem-weekenden is geteld en bedraagt 223. Van de 15 kandidaten zijn de volgende NADB leden… […]

lees meer alle berichten

Vrienden van de NADB

Bent u geen danser, trainer, coach, jurylid of organisatie en draagt u dansen een warm hart toe? Dan nodigen we u van harte uit om… […]

lees meer alle berichten

Sponsorbeleid

Wil jij de NADB sponsoren? Of korting geven aan NADB-leden op… […]

lees meer alle berichten

Sportcongres 24 & 25 juni

In samenwerking met de NVD gaan we ook dit jaar weer een fantastisch Sportcongres organiseren in Hotel van der Valk in Nuland. De leraren zijn… […]

lees meer alle berichten

Holland Masters Rembrandt Cup

For all information regarding the Holland Masters WDSF Competitions go to: www.hollandmasters.nl

 


Nederlandse Kampioenschappen 2017 – 2e weekend

Het tweede NK weekend zit er alweer op, hieronder een overzicht van de finalisten van de officiële NK wedstrijden. Paren van harte gefeliciteerd!

 

Professionals Standaard

  1. Jan Willem Mostert & Kendra Kraus
  2. Peter Schapers & Edmée Bouwman
  3. Roeland & Fauve Schelfhout
  4. Herman Spilker & Leonie Borneman
 

Hoofdklasse Adults Standaard

  1. Ciccio Pecoraro & Jasmijn van Jole
  2. Wesley van Riel & Patricia Bach
  3. Jody Schoonus & Kim de Haan
  4. Martijn Habraken & Daniëlle Vreman
  5. Glenn Feddema & Maité Verheyden
  6. Stefan Cloudt & Eline Cloudt
 

Hoofdklasse Senioren 1 Standaard

  1. Sander Egges & Iris Busscher
  2. Floris van Wilgenburg & Tanja Simone Overduin
  3. Peter Aubel & Ira Koval
  4. Sietse de Ridder & Mariëlle Leonupun
  5. Gilbert van den Andel & Anke Kapitein
  6. Osman & Renate Chalaby
 

Hoofdklasse Senioren 2 Standaard

  1. René Ewals & Ymke Lemmens
  2. Ronny & Anne Romijn
  3. Roderik Mennens & Ruth van de Moesdijk
  4. Richard & Claudia Bruurmijn
  5. Evert & Margriet Diepeveen
  6. Ronny & Anita ten Have

 

Hoofdklasse Senioren 3 Standaard

  1. Rob & Charlotte Neuhaus
  2. Jos Ceelen & Parmis Siami Araghi
  3. Jan Nathan & Christine Gall
  4. Ad & Truus Cuijpers
  5. Gerrit & Roelie Beunk
  6. Theo & Petra Wandel
  7. Lex van Kerkwijk & Marjan Roelvink
 

Hoofdklasse Senioren 4 Standaard

  1. Jaap & Marianne Willemstein
  2. Rudie & Lenie Landman
  3. Ton & Lia Klaassen
  4. Cor & Hannie Zeeman
  5. Rob & Anita Kuijper
  6. Thijs & Irma Jansen
 

Under 21 Latin

  1. Stefan Cloudt & Eline Cloudt
  2. Shauri Maigua Caceres & Quindi Maigua Caceres
 

Under 21 Standaard & 10 Dans

  1. Stefan Cloudt & Eline Cloudt
 

Junioren A Latin

  1. Nikita Lukashou & Sandrina Cruijsberg
  2. Sjoerd van Rijn & Jordan Koene
  3. Jelle Goubet & Noah-Maria Katzenbauer
  4. Arthur Harmelink & Pauline Harmelink
 

Junioren A Standaard

  1. Sjoerd van Rijn & Jordan Koene
  2. Nikita Lukashou & Sandrina Cruijsberg
  3. Jelle Goubet & Noah-Maria Katzenbauer
  4. Arthur Harmelink & Pauline Harmelink
 

Junioren A 10-Dans

  1. Sjoerd van Rijn & Jordan Koene
  2. Nikita Lukashou & Sandrina Cruijsberg
  3. Jelle Goubet & Noah-Maria Katzenbauer
  4. Arthur Harmelink & Pauline Harmelink
 

Juveniles II Latin

  1. Ryan van Berlo & Isabelle Huiban
  2. Jayden van Veghel & Anaiky van Veghel
  3. Ilya Beaumont & Dana Gelfand
  4. Alexander Hadi & Vika Amyaga
  5. Chris Sayers & Aimi Halliwell

Juveniles II Standaard

  1. Ryan van Berlo & Isabelle Huiban
  2. Alexander Hadi & Vika Amyaga
  3. Ilya Beaumont & Dana Gelfand
 

Juveniles I Latin

  1. Teun Drouen & Antonia Curseu
  2. Olivier Aguiar & Juliana Brizmer
  3. Cathal McQuillan & Melanie Sorokina
  4. Matvii Onikiyenko & Eseniya Berdnikova
  5. Leon ten Brink & Elaria Cowley-Sviridova
  6. Tijmofii Onikiyenko & Aleksiya Berdnikova
 

Juveniles I Standaard

  1. Teun Drouen & Antonia Curseu
  2. Olivier Aguiar & Juliana Brizmer
  3. Leon ten Brink & Elaria Cowley-Sviridova
  4. Matvii Onikiyenko & Eseniya Berdnikova
  5. Tijmofii Onikiyenko & Aleksiya Berdnikova
  6. Arina Kadzhoyan & Alice Katsubo
  7. Karoline Ziatdinova & Aleksandra Chebota

 

Uitslagen van alle wedstrijden op zaterdag 20 mei 2017

Uitslagen van alle wedstrijden op zondag 21 mei 2017