Nederlandse Algemene Danssport Bond

Huidige Kampioenen

Het NK zit er alweer op, hieronder een overzicht van de finalisten van de officiële NK wedstrijden.

Paren van harte gefeliciteerd!​

Professionals Standaard

  1. Ciccio Pecoraro & Jasmijn van Jole
Professionals Latin

  1. Frank Zegels & Laura Zegels-Jottay

 

 
  Hoofdklasse Adults Standaard

  1. Wesley van Riel & Patricia Bach
  2. Jody Schoonus & Kim de Haan
  3. Glenn Feddema & Valerija Mishel Petruna
  4. Joost Findhammer & Sina Sawall
  5. Oskar Hemmelmayer & Rozetta Katz
  6. Stefan & Eline Cloudt
Hoofdklasse Adults Latin

  1. Glenn Feddema & Valerija Mishel Petruna
  2. Andras Koops & Laura van der Galiën
  3. Zef Orbons & Claudia van der Helm
  4. Lukas Piekarski & Larissa Sneek
  5. Oskar Hemmelmayer & Rozetta Katz
  6. Silvano Rojnik & Sydney van Dongen
 
Hoofdklasse Adults 10 Dans

  1. Glenn Feddema & Maïté Verheyden
  2. Sjoerd van Rijn & Jordan Koene
  3. Nikita Lukashou & Sandrina Cruisberg
  4. Stefan & Eline Cloudt
  5. Jamie & Lesley Groeneveld
  6. Rob Versteeg & Lotte Groeneboom
 Under 21 & Youth Standaard 

  1. Sjoerd van Rijn & Jordan Koene
  2. Nikita Lukashou & Sandrina Cruijsberg
  3. Dyon Conijn & Heleen Beems
  4. Arthur & Pauline Harmelink
   Under 21 & Youth Latin

  1. Nikita Lukashou & Sandrina Cruijsberg
  2. Sjoerd van Rijn & Jordan Koene

 

   Under 21 & Youth 10 Dans

  1. Sjoerd van Rijn & Jordan Koene
  2. Nikita Lukashou & Sandrina Cruijsberg
Junioren Standaard

  1. Ryan van Berlo & Isabelle Huiban
  2. Christian Sayers & Melanie Sorokina
  3. Zende Verberne & Kyra van Horssen
  4. Jayden & Anaiky van Veghel

 

Junioren Latin & 10 Dans 

  1. Christian Sayers & Melanie Sorokina
  2. Ryan van Berlo & Isabelle Huiban
  3. Jayden & Anaiky van Veghel
Hoofdklasse Senioren 1 Standaard

  1. Sietse de Ridder & Marielle Leonuppen
  2. Osman & Renate Challaby
  3. Sander Egges & Iris Büsscher
  4. Erik Snijders & Femke Adriaans
  5. Jeroen Ricken & Heleen Büsscher
  6. Berry de Groot & Rebecca Kannekens
   

Hoofdklasse Senioren 1 Latin

  1. Pascal Recca & Natalia Tolkacheva
  2. Mark-Anthony van Amstel & Patricia Kleppe
  3. Richard & Joan Toorenend
Hoofdklasse Senioren 2 Standaard

  1. René Ewals & Ymke Lemmens
  2. Roderick Mennens & Ruth van de Moesdijk
  3. Evert Diepenveen & Margriet van Tuil
  4. Peter Aubel & Ira Koval
  5. Martin & Jacqueline Hofmeijer
  6. Ronny & Anita ten Have
   Hoofdklasse Senioren 2 Latin

  1. Mark-Anthony van Amstel & Patricia Kleppe

 

Hoofdklasse Senioren 3 Standaard

  1. Rob & Charlotte Neuhaus
  2. Bertus & Carla Vesper
  3. Jos & Anneloes Wollersheim
  4. Jos Spanjer & Ingrid Zoontjes
  5. Jan Brummer & Joke Westerlaken
  6. Stefan & Jose Doodkorte
 
  Hoofdklasse Senioren 4 Standaard

  1. Ad & Truus Cuijpers
  2. Rudi & Lenie Landman
  3. Jaap & Marianne Willemsteijn
  4. Cor & Hannie Zeeman
  5. Ton & Lia Klaassen
  6. Rene Renckens & Trudeke Renckens
  1. Melle Borst & Maartje Smit
  2. Randy van Berlo & Diana Spyridzionak
  3. Ryan van Veghel & Chloë van Woerkom
Juveniles 1 Standaard
 

 Juveniles I Latin

  1. Melle Borst & Maartje Smit
  2. Philip Yermalayeu & Alexandra Voitishchuk
  3. Colin Aguiar & Charlaine van Klaveren
  4. Randy van Berlo & Diana Spyridzionak
  5. Ryan van Veghel & Chloë van Woerkom
  1. Teun Drouen & Antonia Curseu
  2. Thymen Kuipers & Nadia Schilte
  3. Leon ten Brink & Eseniya Berdnikova
  4. Daniel Rousanovski & Viktoria Buell
  5. Matvii Onikiyenko & Arina Kadzhoyan
  6. Tijmofii Onikiyenko & Aleksiya Berdnikova

 

Juveniles II Standaard

Juveniles II Latin

  1. Teun Drouen & Antonia Curseu
  2. Thymen Kuipers & Nadia Schilte
  3. Daniel Rousanovski & Viktoria Buell
  4. Leon ten Brink & Eseniya Berdnikova
  5. Matvii Onikiyenko & Arina Kadzhoyan
  6. Glenn de Groot & Emy Pijsel
  1. Double V
Formatie Latin

Formatie Standaard

1. DSV Sway of Life

 

  1. Jamie Groeneveld & Lesley Groeneveld
  2. Remy Kabel & Ilona Schooneveld
Adults Latin Show Dance

Adults Standaard Show Dance

  1. Erik Fiktorie & Désirée Fiktorie-Smits
  2. Marc Valkier & Karen van den Bergh-Valkier
  3. Tim Bosman & Désirée Bosman

 

  1. Jan Willem Mostert & Kendra Kraus
  2. Roeland Schelfhout & Fauve Schelfhout

 

 PD Standaard Showdance

 

 

Nederlandse Kampioenschappen 2018

Het NK zit er alweer op, hieronder een overzicht van de finalisten van de officiële NK wedstrijden.

Paren van harte gefeliciteerd!

Professionals Standaard

  1. Ciccio Pecoraro & Jasmijn van Jole
  2. Jan Willem Mostert & Kendra Kraus
  3. Peter Schapers & Edmée Bouwman

Professionals Latin

  1. Frank Zegels & Laura Zegels-Jottay

 

 

Hoofdklasse Adults Standaard

  1. Wesley van Riel & Patricia Bach
  2. Jody Schoonus & Kim de Haan
  3. Sjoerd van Rijn & Jordan Koene
  4. Glenn Feddema & Maïté Verheyden
  5. Patrizio Pirola & Nienke Wichers
  6. Joost Findhammer & Sina Sawall

Hoofdklasse Adults Latin

  1. Tim Puts & Peia Prawiro-Admodjo
  2. Lukas Piekarski & Larissa Sneek
  3. Andras Koops & Laura van der Galiën
  4. Zef Orbons & Claudia van der Helm
  5. Glenn Feddema & Maïté Verheyden
  6. Silvano Rojnik & Sydney van Dongen
 

Hoofdklasse Adults 10 Dans

  1. Glenn Feddema & Maïté Verheyden
  2. Sjoerd van Rijn & Jordan Koene
  3. Nikita Lukashou & Sandrina Cruisberg
  4. Stefan & Eline Cloudt
  5. Jamie & Lesley Groeneveld
  6. Rob Versteeg & Lotte Groeneboom

 Under 21 & Youth Standaard 

  1. Sjoerd van Rijn & Jordan Koene
  2. Nikita Lukashou & Sandrina Cruijsberg
  3. Jelle Goubet & Noah-Maria Katzenbauer
  4. Dyon Conijn & Heleen Beems

 Under 21 & Youth Latin & 10 Dans

  1. Sjoerd van Rijn & Jordan Koene
  2. Nikita Lukashou & Sandrina Cruijsberg
  3. Jelle Goubet & Noah-Maria Katzenbauer

Junioren Standaard

  1. Arthur & Pauline Harmelink
  2. Ryan van Berlo & Isabelle Huiban
  3. Jayden & Anaiky van Veghel

 

Junioren Latin & 10 Dans

  1. Ryan van Berlo & Isabelle Huiban
  2. Jayden & Anaiky van Veghel

Hoofdklasse Senioren 1 Standaard

  1. Sander Egges & Iris Büsscher
  2. Sietse de Ridder & Marielle Leonuppen
  3. Osman & Renate Challaby
  4. Peter Aubel & Ira Nogal
  5. Jeroen Ricken & Heleen Büsscher
  6. Erik Snijders & Femke Adriaans
   

Hoofdklasse Senioren 1 Latin

  1. Pascal Recca & Natalia Tolkacheva
  2. Xander Müller & Nicole Hooijen
  3. Raymond Nankoe &Wendy Oudjes-van der Spek

Hoofdklasse Senioren 2 Standaard

  1. Ronny & Anne Romijn
  2. René Ewals & Ymke Lemmens
  3. Richard & Claudia Bruurmijn
  4. Evert Diepenveen & Margriet van Tuil
  5. Marc & Karin Valkier
  6. Ronny & Anita ten Have

 Hoofdklasse Senioren 2 Latin

  1. Ron Kosterman & Hanneke Kleijn

 

Hoofdklasse Senioren 3 Standaard

  1. Rob & Charlotte Neuhaus
  2. Jos Ceelen & Parmis Siami-Araghi
  3. Jos & Anneloes Wollersheim
  4. Ad & Truus Cuijpers
  5. Jan Brummer & Joke Westerlaken
  6. Lex van Kerkwijk & Marjan Roelvink

Hoofdklasse Senioren 4 Standaard

  1. Rudy & Lenie Landman
  2. Bram & Ans Stelling
  3. Cor & Hannie Zeeman
  4. Ton & Lia Klaassen
  5. Thijs & Irma Janssen
  6. Johan & Nel Blind
  1. Olivier Aguiar & Carla Opran
  2. Charlaine van Klaveren & Alice Katsubo

Juveniles 1 Standaard

 

 Juveniles I Latin

  1. Olivier Aguiar & Carla Opran
  2. Charlaine van Klaveren & Alice Katsubo
  1. Christian Sayers & Melanie Sorokina
  2. Teun Drouen & Antonia Curseu
  3. Bruno Schuttelaars & Ania van den Hout
  4. Leon ten Brink & Eseniya Berdnikova
  5. Thymen Kuipers & Nadia Schilte
  6. Daniel Rousanovski & Viktoria Buell

 

Juveniles II Standaard

Juveniles II Latin

  1. Christian Sayers & Melanie Sorokina
  2. Teun Drouen & Antonia Curseu
  3. Miki Goldis & Evgeniya Selivanova
  4. Thymen Kuipers & Nadia Schilte
  5. Bruno Schuttelaars & Ania van den Hout
  6. Leon ten Brink & Eseniya Berdnikova
  1. Double V

Formatie Latin

Formatie Standaard

1. DSV Sway of Life

 

  1. Jamie Groeneveld & Lesley Groeneveld
  2. Remy Kabel & Ilona Schooneveld

Adults Latin Show Dance

Adults Standaard Show Dance

  1. Erik Fiktorie & Désirée Fiktorie-Smits
  2. Marc Valkier & Karen van den Bergh-Valkier
  3. Tim Bosman & Désirée Bosman

 

  1. Jan Willem Mostert & Kendra Kraus
  2. Roeland Schelfhout & Fauve Schelfhout

 

 PD Standaard Showdance

 

De eindstand van 2017 !

Nu de jaarwisseling is geweest zijn de rankingkampioenen van 2017 bekend!

lees meer

Nederlandse Kampioenschappen 2017 – 2e weekend

Het tweede NK weekend zit er alweer op, hieronder een overzicht van de finalisten van de officiële NK wedstrijden. Paren van harte gefeliciteerd!   Professionals Standaard Jan Willem Mostert & Kendra Kraus Peter Schapers & Edmée Bouwman Roeland & Fauve Schelfhout Herman Spilker & Leonie Borneman   Hoofdklasse Adults Standaard Ciccio Pecoraro & Jasmijn van […]

lees meer

Nederlandse Kampioenschappen 2017 – 1e weekend

Het eerste NK weekend zit er alweer op, hieronder een overzicht van de finalisten van de officiële NK wedstrijden. Paren van harte gefeliciteerd!     Professionals Latin Frank Zegels & Laura Jottay   Hoofdklasse Adults Latin Nick Kocken & Patricia Peterek Tim Puts & Peia Prawiro-Atmodjo Lukas Piekarski Larissa Sneek Andras Koops & Laura van […]

lees meer

Nederlands Kampioenen Teacher-Student Standaard 2017

Tijdens de QueenE Challenge Trophy in Steenwijk werd ook het NK Teacher-Student Standaard gehouden. De titel gaat dit jaar naar Herman Lak en Evelien Tukker. Van harte gefeliciteerd!

lees meer

Rankingkampioenen 2016

De Rankingkampioenen van 2016 zijn bekend: […]

lees meer

DSV Dance Impression 3e op WK Formatie Standaard!

Wat zijn wij trots op DSV Dance Impression die tijdens het WK Formatie Standaard in Hongarije op 4 december 2016 op een fantastische 3e plaats eindigde!     Van harte gefeliciteerd met dit prachtresultaat!

lees meer

Nederlandse Kampioenschappen Formatie/Showdance & BeNe kampioenen

Nederlands Kampioen 2016 – Formatie Standaard: Dance Impression   Nederlands Kampioen 2016 – Formatie Latin: Dance Impression   Nederlands Kampioen 2016 – Professional Standaard Showdance: Hem Spilker & Leonie Bornemans   Nederlands Kampioen 2016 – Adults Standaard Showdance: Glenn Feddema & Maite Verheyden   BeNe Kampioenen Almere 2016 Juveniles 1 ST & LA Teun Drouen […]

lees meer

Nederlandse Kampioenen 2016 – 2e NK Weekend

Hieronder een overzicht van de top 3 van de officiële Nederlandse Kampioenschappen van het 2e NK weekend. Paren van harte gefeliciteerd!   Professionals Standaard Peter Schapers & Edmée Bouwman Jan Willem Mostert & Kendra Kraus Allard Hans & Darja Bokhove   Adults Hoofdklasse Standaard Ciccio Pecoraro & Jasmijn van Jole Jody Schoonus & Kim de […]

lees meer