Huidige Kampioenen

Het NK zit er alweer op, hieronder een overzicht van de finalisten van de officiële NK wedstrijden.

Paren van harte gefeliciteerd!​

Professionals Standaard

  1. Ciccio Pecoraro & Jasmijn van Jole
Professionals Latin

  1. Frank Zegels & Laura Zegels-Jottay

 

 
  Hoofdklasse Adults Standaard

  1. Wesley van Riel & Patricia Bach
  2. Jody Schoonus & Kim de Haan
  3. Glenn Feddema & Valerija Mishel Petruna
  4. Joost Findhammer & Sina Sawall
  5. Oskar Hemmelmayer & Rozetta Katz
  6. Stefan & Eline Cloudt
Hoofdklasse Adults Latin

  1. Glenn Feddema & Valerija Mishel Petruna
  2. Andras Koops & Laura van der Galiën
  3. Zef Orbons & Claudia van der Helm
  4. Lukas Piekarski & Larissa Sneek
  5. Oskar Hemmelmayer & Rozetta Katz
  6. Silvano Rojnik & Sydney van Dongen
 
Hoofdklasse Adults 10 Dans

  1. Glenn Feddema & Maïté Verheyden
  2. Sjoerd van Rijn & Jordan Koene
  3. Nikita Lukashou & Sandrina Cruisberg
  4. Stefan & Eline Cloudt
  5. Jamie & Lesley Groeneveld
  6. Rob Versteeg & Lotte Groeneboom
 Under 21 & Youth Standaard 

  1. Sjoerd van Rijn & Jordan Koene
  2. Nikita Lukashou & Sandrina Cruijsberg
  3. Dyon Conijn & Heleen Beems
  4. Arthur & Pauline Harmelink
   Under 21 & Youth Latin

  1. Nikita Lukashou & Sandrina Cruijsberg
  2. Sjoerd van Rijn & Jordan Koene

 

   Under 21 & Youth 10 Dans

  1. Sjoerd van Rijn & Jordan Koene
  2. Nikita Lukashou & Sandrina Cruijsberg
Junioren Standaard

  1. Ryan van Berlo & Isabelle Huiban
  2. Christian Sayers & Melanie Sorokina
  3. Zende Verberne & Kyra van Horssen
  4. Jayden & Anaiky van Veghel

 

Junioren Latin & 10 Dans 

  1. Christian Sayers & Melanie Sorokina
  2. Ryan van Berlo & Isabelle Huiban
  3. Jayden & Anaiky van Veghel
Hoofdklasse Senioren 1 Standaard

  1. Sietse de Ridder & Marielle Leonuppen
  2. Osman & Renate Challaby
  3. Sander Egges & Iris Büsscher
  4. Erik Snijders & Femke Adriaans
  5. Jeroen Ricken & Heleen Büsscher
  6. Berry de Groot & Rebecca Kannekens
   

Hoofdklasse Senioren 1 Latin

  1. Pascal Recca & Natalia Tolkacheva
  2. Mark-Anthony van Amstel & Patricia Kleppe
  3. Richard & Joan Toorenend
Hoofdklasse Senioren 2 Standaard

  1. René Ewals & Ymke Lemmens
  2. Roderick Mennens & Ruth van de Moesdijk
  3. Evert Diepenveen & Margriet van Tuil
  4. Peter Aubel & Ira Koval
  5. Martin & Jacqueline Hofmeijer
  6. Ronny & Anita ten Have
   Hoofdklasse Senioren 2 Latin

  1. Mark-Anthony van Amstel & Patricia Kleppe

 

Hoofdklasse Senioren 3 Standaard

  1. Rob & Charlotte Neuhaus
  2. Bertus & Carla Vesper
  3. Jos & Anneloes Wollersheim
  4. Jos Spanjer & Ingrid Zoontjes
  5. Jan Brummer & Joke Westerlaken
  6. Stefan & Jose Doodkorte
 
  Hoofdklasse Senioren 4 Standaard

  1. Ad & Truus Cuijpers
  2. Rudi & Lenie Landman
  3. Jaap & Marianne Willemsteijn
  4. Cor & Hannie Zeeman
  5. Ton & Lia Klaassen
  6. Rene Renckens & Trudeke Renckens
  1. Melle Borst & Maartje Smit
  2. Randy van Berlo & Diana Spyridzionak
  3. Ryan van Veghel & Chloë van Woerkom
Juveniles 1 Standaard
 

 Juveniles I Latin

  1. Melle Borst & Maartje Smit
  2. Philip Yermalayeu & Alexandra Voitishchuk
  3. Colin Aguiar & Charlaine van Klaveren
  4. Randy van Berlo & Diana Spyridzionak
  5. Ryan van Veghel & Chloë van Woerkom
  1. Teun Drouen & Antonia Curseu
  2. Thymen Kuipers & Nadia Schilte
  3. Leon ten Brink & Eseniya Berdnikova
  4. Daniel Rousanovski & Viktoria Buell
  5. Matvii Onikiyenko & Arina Kadzhoyan
  6. Tijmofii Onikiyenko & Aleksiya Berdnikova

 

Juveniles II Standaard

Juveniles II Latin

  1. Teun Drouen & Antonia Curseu
  2. Thymen Kuipers & Nadia Schilte
  3. Daniel Rousanovski & Viktoria Buell
  4. Leon ten Brink & Eseniya Berdnikova
  5. Matvii Onikiyenko & Arina Kadzhoyan
  6. Glenn de Groot & Emy Pijsel
  1. Double V
Formatie Latin

Formatie Standaard

1. DSV Sway of Life

 

  1. Jamie Groeneveld & Lesley Groeneveld
  2. Remy Kabel & Ilona Schooneveld
Adults Latin Show Dance

Adults Standaard Show Dance

  1. Erik Fiktorie & Désirée Fiktorie-Smits
  2. Marc Valkier & Karen van den Bergh-Valkier
  3. Tim Bosman & Désirée Bosman

 

  1. Jan Willem Mostert & Kendra Kraus
  2. Roeland Schelfhout & Fauve Schelfhout

 

 PD Standaard Showdance