Nederlandse Kampioenschappen 2018

Het NK zit er alweer op, hieronder een overzicht van de finalisten van de officiële NK wedstrijden.

Paren van harte gefeliciteerd!

Professionals Standaard

  1. Ciccio Pecoraro & Jasmijn van Jole
  2. Jan Willem Mostert & Kendra Kraus
  3. Peter Schapers & Edmée Bouwman

Professionals Latin

  1. Frank Zegels & Laura Zegels-Jottay

 

 

Hoofdklasse Adults Standaard

  1. Wesley van Riel & Patricia Bach
  2. Jody Schoonus & Kim de Haan
  3. Sjoerd van Rijn & Jordan Koene
  4. Glenn Feddema & Maïté Verheyden
  5. Patrizio Pirola & Nienke Wichers
  6. Joost Findhammer & Sina Sawall

Hoofdklasse Adults Latin

  1. Tim Puts & Peia Prawiro-Admodjo
  2. Lukas Piekarski & Larissa Sneek
  3. Andras Koops & Laura van der Galiën
  4. Zef Orbons & Claudia van der Helm
  5. Glenn Feddema & Maïté Verheyden
  6. Silvano Rojnik & Sydney van Dongen
 

Hoofdklasse Adults 10 Dans

  1. Glenn Feddema & Maïté Verheyden
  2. Sjoerd van Rijn & Jordan Koene
  3. Nikita Lukashou & Sandrina Cruisberg
  4. Stefan & Eline Cloudt
  5. Jamie & Lesley Groeneveld
  6. Rob Versteeg & Lotte Groeneboom

 Under 21 & Youth Standaard 

  1. Sjoerd van Rijn & Jordan Koene
  2. Nikita Lukashou & Sandrina Cruijsberg
  3. Jelle Goubet & Noah-Maria Katzenbauer
  4. Dyon Conijn & Heleen Beems

 Under 21 & Youth Latin & 10 Dans

  1. Sjoerd van Rijn & Jordan Koene
  2. Nikita Lukashou & Sandrina Cruijsberg
  3. Jelle Goubet & Noah-Maria Katzenbauer

Junioren Standaard

  1. Arthur & Pauline Harmelink
  2. Ryan van Berlo & Isabelle Huiban
  3. Jayden & Anaiky van Veghel

 

Junioren Latin & 10 Dans

  1. Ryan van Berlo & Isabelle Huiban
  2. Jayden & Anaiky van Veghel

Hoofdklasse Senioren 1 Standaard

  1. Sander Egges & Iris Büsscher
  2. Sietse de Ridder & Marielle Leonuppen
  3. Osman & Renate Challaby
  4. Peter Aubel & Ira Nogal
  5. Jeroen Ricken & Heleen Büsscher
  6. Erik Snijders & Femke Adriaans
   

Hoofdklasse Senioren 1 Latin

  1. Pascal Recca & Natalia Tolkacheva
  2. Xander Müller & Nicole Hooijen
  3. Raymond Nankoe &Wendy Oudjes-van der Spek

Hoofdklasse Senioren 2 Standaard

  1. Ronny & Anne Romijn
  2. René Ewals & Ymke Lemmens
  3. Richard & Claudia Bruurmijn
  4. Evert Diepenveen & Margriet van Tuil
  5. Marc & Karin Valkier
  6. Ronny & Anita ten Have

 Hoofdklasse Senioren 2 Latin

  1. Ron Kosterman & Hanneke Kleijn

 

Hoofdklasse Senioren 3 Standaard

  1. Rob & Charlotte Neuhaus
  2. Jos Ceelen & Parmis Siami-Araghi
  3. Jos & Anneloes Wollersheim
  4. Ad & Truus Cuijpers
  5. Jan Brummer & Joke Westerlaken
  6. Lex van Kerkwijk & Marjan Roelvink

Hoofdklasse Senioren 4 Standaard

  1. Rudy & Lenie Landman
  2. Bram & Ans Stelling
  3. Cor & Hannie Zeeman
  4. Ton & Lia Klaassen
  5. Thijs & Irma Janssen
  6. Johan & Nel Blind
  1. Olivier Aguiar & Carla Opran
  2. Charlaine van Klaveren & Alice Katsubo

Juveniles 1 Standaard

 

 Juveniles I Latin

  1. Olivier Aguiar & Carla Opran
  2. Charlaine van Klaveren & Alice Katsubo
  1. Christian Sayers & Melanie Sorokina
  2. Teun Drouen & Antonia Curseu
  3. Bruno Schuttelaars & Ania van den Hout
  4. Leon ten Brink & Eseniya Berdnikova
  5. Thymen Kuipers & Nadia Schilte
  6. Daniel Rousanovski & Viktoria Buell

 

Juveniles II Standaard

Juveniles II Latin

  1. Christian Sayers & Melanie Sorokina
  2. Teun Drouen & Antonia Curseu
  3. Miki Goldis & Evgeniya Selivanova
  4. Thymen Kuipers & Nadia Schilte
  5. Bruno Schuttelaars & Ania van den Hout
  6. Leon ten Brink & Eseniya Berdnikova
  1. Double V

Formatie Latin

Formatie Standaard

1. DSV Sway of Life

 

  1. Jamie Groeneveld & Lesley Groeneveld
  2. Remy Kabel & Ilona Schooneveld

Adults Latin Show Dance

Adults Standaard Show Dance

  1. Erik Fiktorie & Désirée Fiktorie-Smits
  2. Marc Valkier & Karen van den Bergh-Valkier
  3. Tim Bosman & Désirée Bosman

 

  1. Jan Willem Mostert & Kendra Kraus
  2. Roeland Schelfhout & Fauve Schelfhout

 

 PD Standaard Showdance